1996 'da kurulan Etçii Gıda A.Ş., kalite ve hijyen kurallarınıda ön planda tutarak tüketicisine sağlıklı, güvenilir, lezzetli et ve et ürünleri sunmaktadır.

Kesmiş olduğumuz büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar Marmara ve Trakya bölgelerinin çeşitli yörelerinden, uzman veteriner hekim kontrolünde özenle seçilerek temin edilmektedir.

İstanbul Ticaret Borsası Canlı Hayvan ve Et Şubesi'ne canlı olarak getirilen hayvanlar burada Tarım ve Köy işleri Bakanlığı'nın veteriner hekimleri tarafından sağlık kontrolü yapılıp, canlı ağırlıkları alındıktan sonra, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık Grup Daire Bakanlığı' na bağlı Mezbahalar Müdürlüğü'nün uzman veteriner hekimleri gözetiminde İslami usuller çerçevesinde kesimi yapılmaktadır. Ayrıca kırmızı et ithalatının açılmasıyla birlikte Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'na bağlı devlet veterinerleri gözetiminde Avrupa'nın değişik bölgelerinde kesim yapılmaktadır. Marble (mermer) görünümlü yağlı etler (Angus limuzin, şarole) ve veal denilen süt danalar özenle seçilerek ülkemizde olmayan bu etleri ithal etmek suretiyle Restaurant ve Otellere satışını yapmaktayız.


"Vakum Makinesi" ile temizlik ve hijyen koşulları içerisinde, etlerimiz vakumlanarak sevkiyata hazır hale getirilir.

Etler "Kıyma makinesi" nde sinir ayıklama aparatı sayesinde sinirleri alınarak, sinirsiz kıyma olarak titiz bir şekilde hazırlanır.

Tesislerimizde istenen miktarda ve zamanında etler "Kuşbaşı Makinesi" nde küp şeklinde titizlikle doğranır.


Merkezi İstanbul Belediye Mezbahasında bulunan Emin Et' e ait tesislerden, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye' nin her noktasına emin, hızlı, titiz ve sağlıklı koşullarda dağıtım yapılmaktadır!

Profesyonel kadrosu ile, bu dağıtımları gerçekleştirirken, temizlik ve hijyen koşullarına tam uyulmaktadır.

Soğutma sistemine sahip araç filosuyla, istenilen kalitedeki et ve et mamulleri zaman aşımına uğratılmadan, soğuk zincir halkası kırılmadan yerine ulaştırılmaktadır.


HİZMET VERDİĞİMİZ ET VE ET ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE, TAKIM RUHUYLA ÇALIŞAN EĞİTİMLİ PERSONELİMİZLE,

TÜKETİCİ BEKLENTİLERİ VE KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ŞžARTLARINI SAОLAYARAK VE SÜREKLİ GELİŞTİREREK,

GIDA HİJYENİ, İNSAN SAОLIОI,YASAL ޞARTLARA UYGUN ÜRETİM YAPARAK,

MÜŞžTERİ İSTEKLERİ NİN ZAMANINDA, İLK VE HER DEFASINDA EKSİKSİZ YERİNE GETİRİLMESİNİ,

MÜŞTERİYE SUNDUОUMUZ HİZMET ZİNCİRİNİ ARTTIRARAK HİZMET AОIMIZI GENİŞžLETMEYİ,

            MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SÜREKLİ KILMAYI TAAHHÜD EDERİZ.